Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel érezhetően lassabb...

Mennyivel érezhetően lassabb egy 1RAM os telefon egy 2 RAM osnál? Mert az ára kb fele annyi lenne.

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 13:30
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:
HA jól feltételezem akkor itt 1Gb vs 2Gb ról beszélünk, 1Gb már nagyon kevés, és a 2is kezd az lenni, érdemes beruházni a több ramra főleg mert nem bővíthető ;)
2018. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jajj...Én pedig most szeretnék venni egy 2GB RAM.-os Xperia Z3 Compactot.
2018. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Le vagyok törve, de azért köszi. Akartam egy Blaupunktot, amit 16 ezerért ad a Telenor.
2018. febr. 12. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az 1gb és a 2gb ram nem változtat a sebességen. Amúgy attól függ, hogy mire használod, mert adott esetbe 1gb is elegendő.
2018. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4.Mondj egy olyan esetet amikor elég az 1GB RAM.

Böngészéskor sem elég több TAB esetén, fölig ha közben megy a Messenger.

Kérdező:

Mindenképpen 2GB RAM-os telot vegyél.

De igazából a szoftveres optimalizálás sem utolsó.(a noname gyártók csak ráhányják, de meg lehet nézni egy HTC M7-t és egy Nexus 5-t hogy hogyan teljesítenek ma 2GB RAM-mal)

2018. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy ma már nem érdemes 1 GB ramos mobilt venni
2018. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Van egy iPhone 5s-em. Abban is csak 1gb ram van és már vagy 3 éve ezt használom.

2018. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7.De azon IOS van, teljesen más elven van a memóriakezelés mint Android esetén.
2018. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!