Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom...

Vízbe esett a telefonom (iPhone) egy kis ideig müködött rendesen, aztán kikapcsolt és nem bírom be kapcsolni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 15:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jól hiszed :D Használtan megveszem 40ért maga a telefont.
2018. febr. 12. 16:33
 12/30 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodom folyamatosan, hogy mi más lehet még. Akku lehet még, bár én azt nem tartom valószínűnek. Most szárítgatni kell egy pár napig. Hát ha kiszárad, és bekapcsol.
2018. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Okés, most is szárad, bár én sem tartom valószínűnek, szerencsére "mostanára" terveztem másik telefont vásárolni.
2018. febr. 12. 16:41
 14/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telóm van, és eléggé beteg már az akkuja. Gondoltam, megnézem a Yutubon, hogy házilag cserélhető e az. Nos, igen. Mindössze egy óráscsavarhúzó kell a két kis csavar kicsavarásához, és egy műanyag spatula a szétnyitásához. Nem hiszem, hogy 5 percnél tovább tartana. Az akkut már megrendeltem...
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ui: A Szirty írásai nem rosszak, kár volt nekiugranod...
2018. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

15-ös! Szirty minden vízbe esett telefonosnak azt javasolja, hogy vegye ki belőle az akkumulátort. Függetlenül attól, hogy unibody-e a telefon, vagy sem. Na most unibody telefonokból otthon nem tudod kivenni az akkut, csak még nagyobb kár okozásával. Ergo, amit Szarty folyamatosan javasol minden vízbe esett telefon kérdezőnek, az egy marhaság. Nem életszerű, hogy egy unibody telefon tulaj otthon ki tudja venni az akkut a telefonból. Innentől kezdve ez csak felesleges szócséplés a részéről, kommentgörcs, feltűnési viszketegség, stb.


Volt már vele erről egy nagyobb vitám, de úgy tűnik csökött az agya, és nem érti meg. Ezért írtam neki, hogy ne legyen annyira belegyógyulva a számítógépbe, hanem mozduljon ki a való világba, hogy lássa meg, az nem úgy működik, ahogy ő azt a monitor mögül elképzeli.

2018. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Szirty ***** válasza:

"persze, életszerű, hogy ki tudja honnan (akár, faluról, nyaralásból, stb) a "kis idő" alatt el tud menni egy jegyzett iPhone szervizbe kivetetni az akkut. Megint kretén vagy!"


A fizikát még mindig nem érdekli mit tudsz és mit nem. Ha az akku marad, a készülék jelentősen károsodik.

Ennyi. Mikor érted meg ezt? Bonyolult-e?

Akarod hogy betűzzem? :)

2018. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Szirty ***** válasza:

"Szirty minden vízbe esett telefonosnak azt javasolja, hogy vegye ki belőle az akkumulátort."


Ezt kell tenni. Ha nem lehet hát így járás. Ettől nem biztos hogy megmenekül, de az esélyeket növeli. Ezt kellene megértened végre egy bites barátom!

2018. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Szirty ***** válasza:

Szerintem kivenni az akkut jobb megoldás mint rizsbe tenni a készüléket... :)

Ja hogy nehezebb is? Hát akkor megint csak így járás...


Miért nem lehet megérteni végre azt, hogy ha egy csak speciális körülmények között szervizben kivehető akkus készülék esik a vízbe és nincsenek speciális körülmények meg 1 percen belül szerviz, akkor azt leginkább baszhatjuk?

2018. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Szirty ***** válasza:

Az Öreg is megmondta már régen hogy a problémák nem oldhatók meg azon a szinten amin akkor voltunk amikor okoztuk őket.

Ez (is) pont az az eset!

2018. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!