Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az allview h3...

Mit gondoltok az allview h3 join vagy az allview m9 luna telefonokrol?

Figyelt kérdés
Az egyiket meg szeretnem venni, ha az iphoneom tonkremegy, vagy akar meg azelott. Mit gondoltok ezekrol (akinek volt, vagy van ilyen)? Tud mindent? Megeri ilyet venni?

2018. febr. 13. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó telefon ez.
2018. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiraly 😁 Köszi
2018. febr. 14. 06:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt esetleg meg tudnad meg mondani, hogy lehet-e wifihez csatlakozni vele? Azt tudom, hogy lehet rajta 3g mobilnet, de a wifit sehol nem talalom
2018. febr. 14. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy nyomógombos telefonba általában nincs Wifi....régen, Symbian-OS Nokiákba volt általában, vagy a BlackBerrykbe, de azokat nem iUsereknek szánták már akkor sem...Istenem, azért egy 15000 forint alatti nyomógombos telefontól a wifi tudását ne várd már el....
2018. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De utananeztem, es lattam itt, hogy valaki meg tudta oldani, szoval valahogy menni fog. Ne kritizald az izlesem, köszi
2018. febr. 18. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
ahh, bocsi, h megbantottalak :(
2018. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
😄
2018. febr. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!