Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung galaxy A3-2016...

Tibenk kérdése:

Van egy Samsung galaxy A3-2016 telefonom, frisitett magától és most se hivni nem tudok se engem nem tudnak hivni. Azt irja ki hogy nincs regisztrávla a hálózaton. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
Telefon

2018. febr. 14. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Használt?

99,99% hogy letiltották.

A frissítésnek biztos nincs köze hozzá, max utána vetted észre pont.

Ha tied a letefon, akkor nézd meg hogy tényleg befizetted-e a részleteket, és ha igen menj be reklamálni.

Ha független készülék akkor már gázosabb lehet a helyzet.



Amúgy ez nem hardver kategória.

2018. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos nincsen letiltva,mert ujonnan vettem + nem előfizetéses a telefon. a masik dolog pedig nem utana vettem eszre,előtte minden tökéletesen müködött.
2018. febr. 14. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

De honnan vetted újonnan, xy gsm boltból vagy rendes szolgáltatói boltból, pl telenorba bementél személyesen?

Egyébként meg az ilyen még mindig a szórakoztató készülékek-mobiltelefonokhoz tartozik, ez nem PC.

2018. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!