Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan telefonos alkalmaz...

Van-e olyan telefonos alkalmazás, amellyel belehet állítani hogy a többi akalmazás megnyitásáná kérjen PIN-kódot vagy Mintát?

Figyelt kérdés
Ha igen mi az akamazás neve, illetve milyen biztonsági akalmazások vannak még telefonra? (Android)

2018. febr. 14. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Applock..

De ha Huaweid van azon alapbol tudsz ilyet,a telefonkezelon belul

2018. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfizettem az avg-re abban is van ilyen lehetőség évi 5 eurt siman megér
2018. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meger evi 5eurot amikor van ingyenes lehetoseg is ra?..

Te tudod.

Bar az Avg-t is le tudtad volna okoskodni premiumban netrol...

2018. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem okoskodok appokat kitudja mit buheralnak benne, hamarebb vettem meg mint ah. beletettek az app lockot 0.45 eurocent havonta ami 125 ft, pld a sygicet is leszedhettem volna netről de azt is megvettem igy legalabb folytonos az app frissites verzioszam ugrasnal nem kell ujra leszedni stb de abba nincs app lock, lehetőséget mondtam egy szóval sem azt,hogy igy tegyen, nyugodtan szedjed a buheralt appokat de utana ne csodalkozz ha eltűnik a pénz a számládról meg ellopkodják a jelszavaidat egeszsegedre
2018. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso,ekkkora hulyeseget...

Miert tunne el??

Egy applockhoz nem kell bankkartya -.-

Ha a telefonomban nincs megadva kartya nem tunhet el penz.

Es egyebkent is ha normalis helyrol szeded,ami mar evek ota sikeresen mukodik akkor nem lesz baj.

2018. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kalozkodj par ft vegett hidegen hagy a dolog, amugy eleg sok minden meg van adva a telefonba es inkabb nem kockaztatok
2018. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!