Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú mobilt vettetek...

Milyen típusú mobilt vettetek már használtan, valamint bevált nektek a vétel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nokia 2110. Sokáig használtam és még mindig megvan, működőképes, bár az akkuja gyenge már.
2018. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én utoljára 10 éve vettem egy használt nokiát. Azt is csak azért, mert akkor még diák voltam és nem volt pénzem.


Ma már semmiképpen nem vennék magamnak használt telefont.

2018. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 735, tavaly vettem használtan.

Nagyon szeretem. Bár soha ne kellene másik telefont vennem.

2018. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Iphone 5

Tökéletesen bevált.

2018. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Trium Mars, Ericsson R600, Sony Ericsson K300, Sony Ericsson K800, Galaxy S, Galaxy S5. Még sose húztak csőbe használt mobillal.
2018. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:

Motorola Defy, Lenovo S920, LG G2, LG G5.

Amíg töredékáron kapok garanciális, tökéletesen működő készüléket, addig nem látom be, miért kellene az ár többszörösét kifizetnem azért, hogy én vegyem ki először a dobozából...

2018. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kizárólag használtat veszek, persze a sok fogyasztásmániás hülyének néz, de örülök, hogy nem csak én gondolkodom így erről.
2018. febr. 15. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Annak idején egy Desire S-t vettem használtan. Nekem bevált, nem volt vele nagy gond.

A mostani iPhone-om is használt. Bár ezt nem vettem, hanem kaptam, előttem meg olyan használta évekig akit ismertem, tehát nem volt egy ismeretlen készülék.

2018. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!