Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 lite billentyűzet...

Huawei p10 lite billentyűzet beállítása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Egy évig p9 liteot használtam, sajnos vízbe esett és azt mondtâk nem érdemes javíttatni. A problémàm az, hogy eddig a magyar ékezetek is fixen benne voltak a billentyűzetben, de most csak az alap ëkezet nélküliek. És, ha ëkezetes betűt akarok írni kiad kb 20-at aminek a legvégéig el kell húznom az ujjamat. (úgy, hogy el sem ér odáig). Valaki esetleg tudja, hogyan lehetne átállítani? Vagy, ha erre semmi esély, akkor hasonló billentyűzetet írni? Ja, és nem szeretnék ékezet nélkül írni, mert nem mindegy, hogy szar vagy szár számomra.

2018. febr. 16. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Valahol régebben rábukkantam arra, hogy milyen nyelv ékezetei jelenjenek meg ha hosszan nyomod. Nem tudom pontosan hol, de szerintem beállítható amire gondolsz.
2018. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!