Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A1 egy UHS I U3-as...

Xiaomi Mi A1 egy UHS I U3-as memóriakártyát képes felismerni és megfelelően használni? ( Például az alábbit? ) 4K videózáshoz kell a gyors írási sebesség.

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 16. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel ez nem Micro-SD kártya. Van egy kis méretbeli különbség: [link]
2018. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem. Adapterrel nem megoldható? A linkelt képen is adapter - vagy valami afféle - van.
2018. febr. 17. 00:00
 3/9 A kérdező kommentje:

És ez?


Ez még jobb lenne:


[link]

2018. febr. 17. 00:00
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem erre gondoltam.


Vannak telefonok (Androidos mobilokról írnak ilyeneket), amelyek valamiért nem tudják felismerni a microSDXC kártyákat, ezáltal nem érnek semmit a 4K videózás tekintetében.


Azt akarom tudni, hogy a Mi A1 KÉPES-E megfelelően használni egy ilyen szupergyors írási sebességű kártyát?

2018. febr. 17. 00:05
 5/9 anonim ***** válasza:
MicroSDXC-ről beszélsz, miközben SDXC kártyákat linkelsz. Ezek biztosan nem jók, a méreteik miatt. Ez a kép már jobb lesz (itt nem adapter van mint az előzőn, de ott sem azon volt a lényeg, hanem a méreten): [link]
2018. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem volt jó a link.


Ez már pöpec? :)


[link]

2018. febr. 17. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy itt azt írja, hogy képes kezelni: [link]

De (ha esetleg itt nem érkezik válasz) akkor egy helyi boltban még mindig meg tudod próbálni. Ott tudnak segíteni és valószínűleg keresnek is majd egy próbadarabot tesztelés céljára, hogy eladhassanak neked egyet.

2018. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most hogy ezt tisztáztuk, jöhet válasz az alábbi - némileg - aggasztó kérdésre:


Vannak telefonok (Androidos mobilokról írnak ilyeneket), amelyek valamiért nem tudják felismerni a microSDXC kártyákat, ezáltal nem érnek semmit a 4K videózás tekintetében, mert nem érvényesül a kártyák 4K-s videók felvételéhez elengedhetetlenül gyors sebessége...


Azt akarom tudni, hogy a Mi A1 KÉPES-E megfelelően használni egy ilyen szupergyors írási sebességű kártyát?

2018. febr. 17. 00:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Xiaomit boltban? Ööö... Biztos vagy ebben? Én még egyben sem láttam. Valóban nem volt sehol!
2018. febr. 17. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!