Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom bőbíteni a belső...

Hogy tudom bőbíteni a belső tárhelyem?

Figyelt kérdés

van egy 8gb os sd kartya benne amire athelyeztem a kepeim videoim es zeneim de 400mb tarhelyem van csak es mar frissiteni se tudja az alkalmazasokat

mit tudok csinalni?

androidos telom van



#tárhely #tárhely bővítése #okostelefon. mobiltelefon
2018. febr. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Frissítsd magát a telefont.
2018. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A régebbi, vagy keveset használt alkalmazásokat távolítsd el a telórol. A helyüket meg takarítsd ki CCleanerrel.
2018. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem sokat, veszel nagyobb tarhelyű telefont..minden más csak mellébeszélés
2018. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként ja.


lehet trükközni, de a 8 GB az nagyon kevés.


Jobb lenne ha vennél egy 16-os vagy 32-es telefont, és persze olyat amibe megy SD kártya, arra lehetne menteni a képeket.

2018. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. és 3. is a telefon lecserélésében látja a megoldást. Egyik 0%, a másik 100%. Érdekes. De ez mellékvágány.



Át kell nézni, nincsenek-e felesleges, nem használt dolgok telepítve.

A Beállításoknál az alkalmazások jelentős részét át lehet helyezni az SD kártyára. Rootolt eszközön még többet, valamint törölhetők az előretelepített felesleges gyári alkalmazások is.

A visszamaradt és felesleges dolgok törlésére jó az SDMaid, root nélkül is használható, de vele jobban.

2018. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!