Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Gyári visszaállítá...

Mit tegyek? Gyári visszaállítás után nem enged be a telefon

Figyelt kérdés
Visszaállítottam a gyári beállításokat a Huawei Y6-os telefonomon. Újra be akarok lépni, beállítom a nyelvet, elfogadom a felhasználási feltételeket, majd a " Fiók ellenőrése" jön. Azt írja: " Az eszköz visszaállítása megtörtént. A folytatáshoz jelentkezzen be egy olyan Google-fiókkal, amelyet korábban szinkronizált ezen az eszközön. " Beírom az e-mail címem, elfogadj és tovább lép a jelszó beírásához, de utánna visszadob a fiók ellenőrzésére, ahol újra az e-mailt kell beírni. Ez miért lehet?

2018. febr. 17. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelszóra biztosan jól emlékszel?
2018. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hard reset elött ezzel a címmel voltál bent?
2018. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállítás nem jelent bűnbocsánatot. Különben annyi e-mail címet regisztrálhatsz, amennyit akarsz, de a telót csak az első fogja működtetni. Amivel regisztrálták.
2018. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zumizumi válasza:
Nekem ugyanez a gondom,de a hard resetet még nem mertem kipróbálni.Valami ötlet?
2018. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!