Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyet lehet lehet buktatója?

Ilyet lehet lehet buktatója?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősőm most előfizetéses egy szolgáltatónál kihozhatna 0 Ft ért egy olyan telefont amit én megvennék tőle. Ő fizeti a csomagot a törlesztőjét a telefonnak mert neki egybe kéne másra a pénz de ő fizetné a telefon meg az enyém lenne ilyet lehet? vagy van bármi buktatója ennek?
2018. febr. 17. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a buktatoja hogy ha nemfizeti letiltjak a telefont.

Lehet,hogy nem lesz penze, nemtud befizetni valamit,akkor nem a te telefonod lesz az elso amin aggodni fog.

Ha nem fizeti te szivod meg,ez a legnagyobb buktato.

2018. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a bukta, hogy amint odaadtad a pénzt, semmi garanciád nincs rá hogy ő fizetni fog a szolgáltató felé.

Így simán megeshet hogy 2 hónap múlva letiltják a készüléket. Ha ez megtörténik, jogilag semmi lehetőséged nincs kivédeni. Ezzel legyél tisztában.

A szolgáltatóhoz hiába mennél panaszkodni, velük nem állsz jogviszonyban.

2018. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy letilthatja a telefont a szolgáltató ? Onnantól már nem csak egy eszköz vagy tárgy ? Mert én úgy olvastam hogy a teljes összeget ráerhelhetik egyszerre de maga fizikálisan a telefonról nem olvastam semmit.
2018. febr. 17. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Letilthatjak.
2018. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amig nem fizeted ki nem a tied,hanem a szolgaltatoe..
2018. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. febr. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!