Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt szoftverfri...

Miért csinálja ezt szoftverfrissítés óta?

Figyelt kérdés
Elsősorban az Iphone SE tulajdonosokat kérdezném. Amióta frissítettem szoftvert (11.2.5.), azóta gyorsabb a telefon, viszont iszonyatosan gyorsan merül. Frissítés után első éjszaka kb. 35 %-ot merült, hozzá se nyúltam, wifi, 4G ki volt kapcsolva. Azóta van hogy mondjuk 10 percig használom és pl. 67 %-on marad, majd elkezd rohamosan percenként 1 %-al leesni az akku szintje. Ez vajon a szoftverfrissítéstől van "vegyek már egy újabbat" alapon, vagy az akkumulátort kéne kicserélni?Sajnos eddig mindkét Iphoneommal mér elég korán csak a baj volt, elég nagyot csalódtam benne... A válaszokat előre is köszönöm!

2018. febr. 17. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 4s csinalta ezt,alaplaphiba volt.
2018. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is SE van ios 11.2-vel megy de nem frissítettem ezzel az op rendszerrel vettem és piszok jó az akksi ideje!!

Nem szabad frissítteni ha mégis akkor csinálj biztimentést majd utánna teljes null resetet.

Ez mindent helyreállít és a fogyasztás is jó lesz.

2018. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!