Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s8 vs iPhone...

Samsung Galaxy s8 vs iPhone 6s plus?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb? Melyiket érdemes megvenni?

Főbb szempontok:

-Ha le ejtem mennyire törik szét (tök+képernyővédő fólia lenne rajta)

-kamera

-ár

-ár/érték arány

-gyorsaság

-tárhely

- javítási költségek

-mennyi ideig működik normálisan (1 év, 2,3,5, mennyi?)

Ja és tini lány vagyok, úgy válaszóljatok... :)



2018. febr. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-Igazából bármilyen üveg telot veszel elég sérülékeny és csak a szerencsén múlik hogy nem törik szarrá.(esetleg ha nagyon vastag tok van rajta ami tompítja az ütést)

-Kamera:S8 sokkal jobb.

-Ár/érték:iPhone 6S Plus nem mai darab, S8 jelentősen újabb és jobb is, egyértelműen az S8 képvisel jobb ár/értéket.

-Sebesség:Most már talán az S8 a gyorsabb, fölig ha a 6S Plus megkapta a szokásos IOS frissítéseket amiket minden régebbi iPhone megkap egyszer és jelentősen lassul.

-Tárhely:Igazából attól függ hogy mekkora tárhelyűt veszel.

-Javítási költség:Mind 2 esetben elég húzós, de van egy olyan lehetőség hogy biztosítás.

-S8 talán tovább, 2 évig simán kiszolgál.6S Plus jó kérdés, igazából attól is függ hogy mennyire érintette őket a múltkori lassításos botrány.

-Anonim oldal, próbálok úgy válaszolni hogy bárki számára érthető legyen.

2018. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom olyan kérdés minden nap mást írna az ember.


Nekem van egy s7-es, nagyon jó telefon.


De aztán vettem egy Iphone 6-ost, az is jó, bár már iphone 8-nál tartunk, okas, a 6s ugyanaz csak a ram 2 GB, nem pedig 1.


De most mégis azt írnám hogy inkább az s8.

2018. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az S8 mindenben jobb(kamera,kijelző,aku idő,stb,stb) és sokkal több szolgáltatást nyújt.
2018. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tinilány lennél, akkor azt mondanám, hogy egyértelműen S8. De a tinilányok körében az almásteló komoly státuszszimbólum, szóval így inkább az iphone-t mondanám.
2018. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

S8 gyakorlatilag iPhone X szint, szóval szerintem egyértelmű.

Ja persze ha kell az alma logo menőzéshez az más. Akkor vegyél áj£

2018. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!