Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes venni...

Milyen mobilt érdemes venni ha legfeljebb 100. 000 forintot szánnék rá? Lenovo P2 esetleg Honor 8?

Figyelt kérdés

fontos lenne a minimum 3GB RAM, tárhely egy 32GB, az battery-élettartam pedig inkább úgy lenne fontos, hogy pl 2 év alatt se romoljon felére a teljesitménye.


Az sem lenne baj ha esetleg az használt kategóriában van (ha jól működik), és ajánlanak mellé 1 év garanciát.


A fenti kettőt találtam most, de lehet valakinek kapásból jött ötlete lenne 100.000 ft-s keretből. szóval várom a tanácsokat,


köszi


2018. febr. 18. 10:33
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Xiaomi Mi A1 az egyik legjobb választás és csak 65K: [link]
2018. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, nézem is!
2018. febr. 18. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

HTC 10 32GB


8.0 ás androidot kapott.

2018. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez sem rossz, de csak 68 óra élettartamot jelez. Xiaomi kicsit többet. Vagy nem olyan nagy a különbség?
2018. febr. 18. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Honor 8 még most is megéri. Jól néz ki, nagyon gyors, jó az üzemideje, megbízható. Kritikusan nézve ami hibája van, az a fotók alap színbeállítása, és a videók minősége. A színeken utólag lehet javítani, a telítettségen érdemes emelni. A videók hangja kicsit zajos. A Wifi és Bluetooth-t nem mindegy milyen sorrendben kapcsolod be, mert össze tudnak akadni. Ilyen problémái vannak, dehát semmi sem tökéletes.
2018. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3000 mah -os akkuja jónak számít ennyi pénzért. Szerintem nem bír sokkal kevesebbet mint a xiaomi, viszont cserébe jobb minőség, plusz a kamerája sokkalta jobb mint a xiaomié. Ezeknél a kínai telefonoknál általában eléggé gyenge a kamera, még xiaomiknál is.
2018. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!