Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 45....

Milyen telefont vegyek 45. 000 forintig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék hamarosan egy új okostelefont, maximum 45.000 forintot szánnék rá. Amire használom: telefonálás, sms, böngészés, fényképezés, Viber, Messenger és FB Lite, meg még kb. 20 app (AliExpress, TV24, TuneIn Radio,Inbox by Gmail stb.)

Lehetőleg ne ismeretlen kínai márka legyen, pl. Doogee, iLike, és társai, hanem Huawei, Sony, Samsung, Nokia, Xiaomi, stb.

Xiaomi Redmi 4X és Note 5A Prime már a listámon van, így ha javasoltok, akkor ezeket hagyjátok ki, mivel már feljegyeztem őket.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 18. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd valamelyik xiaomit! Azoknál jobbat biztos, hogy nem találsz ilyen árkategóriában. Én nemrég vettem egy redmi 5 plust és eddig tökéletes.
2018. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi-k tényleg jók, illetve én még a Meizu-kat nézném meg ebben az árban! Nem kell megijedni tőle, hiába kevésbé ismert márka, attól még jó! Amúgy tapasztalatból beszélek, mert az előző telefonom egy Meizu volt, és nagyon megbízhatóan tette a dolgát! Én eközött a két márka között gondolkodnék, de biztos lesznek még itt nálam okosabbak, akik jobban vágják a témát :)
2018. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! A Meizuról olyat láttam, hogy elvileg kémkedik, volt ilyen rémhírek a Xiaomiról is, de valószínűleg azóta kijavították. Még a Huaweit nézegettem, nekem most is Huaweim van, nagyon szeretem.
2018. febr. 18. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:

45.000.


Szerintem ezek:


Xiaomi 4x mondjuk a 32 Gb-os.


Vagy Xiaomi Note 5A, ez mondjuk 16-os de azért elég az, raksz bele memóriakártyát.

2018. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Szerinted a Xiaomi, meg a Huawei milyen márka? Dzsibuti?
2018. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vernee Thor E
2018. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!