Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge telefon...

Samsung galaxy s7 edge telefont ha beázott garanciába megcsinálják?

Figyelt kérdés
3 napja strandon voltunk es kb 10 percet viz alatt volt a telefon mert a zsebemben felejtettem de kb 10-20 cm melyen volt mert derekig ert a viz. Megjavitjak ezt garanciaba ? Hogy tortenhetett ez meg ? Azota a telefon tetejen levo erzekelok nem mukodnek.
2018. febr. 19. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer már valaki járt így, neki leírtam az esetem.

A lényeg hogy én is megáztattam a medencében, alsó panel villogott. Bevittem t-mobilba 2 hónapos telefont amire én hülye nem kötöttem biztosítást.

Azt mondtam hogy esőben bicikliztem és beázott. Leírták hogy mi az ami nem működik, alsó panel,mikorfon,töltés stb..

Hivatkoztam erősen az ip67-es minősítésre, no meg arra hogy a vizes farmerben nem volt tovább 2 percnél mégis beázott egy olyan telefon aminek percekig kéne bírnia méter mély vízben.

1 hét múlva visszakaptam, plusz költség nélkül egy rakás listával amin az szerepelt hogy mennyi mindent cseréltek, kijelző,mikrofon,töltő,töltőkábel-adapter,hangszóró stb..

Itt vége a történetnek többet nem tettem vízbe.

Ha van biztosításod mindenképp javítják, ha nincs akkor lehet szerencséd mint nekem, hivatkozz a vízállóságra és arra hogy nem érte sok víz.

2018. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Haverom a nyáron járt hasonlóképpen. Ott volt a vízállóság, szinte szüntelen használta zuhany alatt is, semmi gond nem volt belőle, aztán egyszer egy strand alkalmával beazott, működött, de pár dolog rossz volt rajta. Mivel telekomban vette, hivatalos garancia volt rá, rakás levelezés után a cég azt mondta, hogy user error történt, pedig nem volt törött se szetszedve de semmi, így végülis nem csinaltak meg, sőt, szerviz után a jack is elromlott.
2018. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!