Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapchat újabb androidot...

Snapchat újabb androidot igényel nem indul a régi nem működik mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Play áruházból letöltöttem a snapchatet, addig oké de mikor megpróbálok bejelentkezni azt írja hogy régebbi verzió van meg, de nem tudom frissíteni mert az én androidom 4.1 amit kér az pedig 4.2 hogy oldjam meg?

2018. febr. 20. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

4.1?

Milyen telefonod van?

Az a baj,hogy a Snapchat az ujabb telefonokon is (nem a csucskategoriara gondolok) akadozik sokszor es lassu .

Peldakepp :Galaxy A3 2015,Huawei P8 Lite 2016 ,iphone 5s.

Szoval ha neked 4.1es andrioid van a telefonodon akkor eleg regi modell lehet ,amin ha futna a legujabb verzioju Snapchat akkor is hasznalhatatlanul lassu lenne.

2018. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cseréld le a telefonod, senki nem vesződik már az 5+ éves oprendszerek és az azokra írt appok támogatásával. Még az Apple, amit pedig tényleg nem lehet vádolni gyenge szoftvertámogatással, is körberöhögne, ha iOS 6-tal szeretnél appokat letölteni/használni...
2018. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!