Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt szoktátok...

Mennyi idő alatt szoktátok meg az androidot?

Figyelt kérdés
Akik Iphoneról váltottak androidra, mennyire vagytok elégedettek a szoftverrel és milyen gyorsan szoktátok meg? Most egy Huawei P10-ben gondolkodom, az Iphoneban egyedül a gyorsaságát szeretem, ezen kívül viszont iszonyat nagy csalódás számomra. :(

2018. febr. 20. 16:40
 1/7 meszike91 ***** válasza:
Én wp-ről váltottam, pár hét volt míg megszoktam, igaz a wp teljesen más. Az alap funkciók kb azonnal mentek.
2018. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked miért csalódás az Iphone? Kíváncsi vagyok, mert nem nagyon szoktak ilyen negatív véleménnyel lenni róla, akik használják.
2018. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Egyedül a gyorsaságát szeretem" Az androidos mobilok sem lassabbak már ebben a kategóriában.
2018. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Androidról váltottam iPhone-ra, majd vissza Androidra. Az iPhone-hoz kellett 1-2 hét mire megszoktam, de amikor visszatértem az Androidhoz konkrétan pár óra után már úgy használtam, mintha több éve meg lett volna a telefon.
2018. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
i nap.
2018. febr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első iphoneom egy ötös volt, viszont már elég hamar tönkrement a lezárógombja, amit 3x kellett kicseréltetnem. Kb. másfél év után az akksi ment szét, ami még oké, mert elvileg kb. ennyi idő után szarrá mennek, de emellett alaplapot is kellett cserélni, így kb. annyi pénzt rá is költöttem a telefonra, amennyiért vettem..(jó hülye voltam). Majd ezután kicsivel a képernyőm teljesen csíkos lett, úgy hogy alig láttam azt is mit írok, aztán szép lassan már az ujjamat sem érzékelte. A mostani telóm egy SE, viszont azt vettem észre hogy a vadonatúj telóm pár hét használat után is olyan gyorsan merül, mintha már 2 éves lenne kb.., most szoftvefrissítés óta pedig nagypn gyorsan merül. De félreértés ne essék, nem szeretném leszólni, van ismerősöm akinek az Iphonejának semmi baja, sose volt, csak nekem ez a sok dolog olyan negatívum, hogy inkább gondoltam, adok egy esélyt az androidnak is, na meg nekem az újabb Iphoneok nem is tetszenek kinézetre, az ötöt imádtam, ezért is szerettem volna SE-t. Köszönöm a válaszokat egyébként, csak meg akartam magyarázni, hogy számomra miért csalódás. :)
2018. febr. 21. 21:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Plusz a Huawei P10 nagyon tetszik, utánanéztem, olvastam róla fontos infókat, fogtam kézben és kipróbáltam, ezért is gondoltam hogy majd érdemes lenne erre váltani.:)
2018. febr. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!