Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatót preferáljá...

Melyik szolgáltatót preferáljátok?

Figyelt kérdés

Igazán 2 mobilszolgáltató áll a vidéken a T és a V. (nehogy hitelrontás legyen a vége). Sokáig az előbbinek voltam/vagyok az ügyfele, azonban nagyon kiábrándultam belőlük. Mivel a "percdíjak" területén és a lefedettségben manapság nem lehet újítani, igyekeztek a felek jól összekutyulni a dolgokat. Lejárt a hűségidőm és új készüléket vennék. Igen ám, csak van egy "apró hiba".

- A T szolgáltatónál olcsóbbak a készülékek, nagyobb a választék, ugyanakkor ezzel Ők is tisztában vannak, így a hívás és internet csomagot magad rakd össze, ami rendkívül túlzó és rossz koncepcióval párosul. Még véletlenül sem ügyfélbarát.

- A V, mint ellenlábas ezzel tisztában van, ezért a korlátlan hívásért és a rugalmas net tarifacsomagért kedvezőbb árfekvést kínál - ugyanakkor drágább készülékárak párosulnak hozzá. Hogy a készülékbiztosítást ne is említsem, ami csak utóbbinál van.

A dilemmám a következő - a munkámhoz szükséges egy megbízható készülék (hívás, pötyögés, fotózás, esetleg videózás). Ha egy magasabb kategóriás készüléket nézek, akkor 1-2000 ft a különbség a T javára, ellenben a rivális javára szól a nagyobb csomag, biztosítással. Ha azt mondom nem két lépcsőfokkal akarok nagyobb teljesítményű mobilt venni, akkor meg nincs ellenlábas, mert olyan kategóriát nem tart a V szolgáltató. Ez kinek éri meg és egyáltalán hogy döntsön így az ember?

Nektek mi erről a véleményetek, mi alapján és hogyan választanátok?

Fentebb írtam, hívások miatt nem játszik a 100 perces csomag, pláne nem a ingyen hívhatod a 30-ast, de a többiért 30-40 ft-os percdíjon csacsogj - plusz az sms). A másik oldalon meg elég keményen mérik a készülékárat és pont a középkategória hiányzik tőlük.


2018. febr. 21. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én független telefonokat preferálom veszek egy kártyafüggetlen telefont és utána ahoz a szolgáltatohoz megyek amelyik nekem tetszik ,igaz én feltökártyás vagyok igy ha nem tetszik egy szolgáltato akkor átmehetek egy másikhoz .
2018. febr. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg vodafonál vagyok .
2018. febr. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az a helyzet, hogy összességében mindnél ugyanannyi, ha készülék is kell. Az a megoldás, hogy független telefont veszel és utána tarifát,jobban jársz, a telefon is olcsóbb.
2018. febr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!