Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben más az ios az androidhoz...

Miben más az ios az androidhoz képest?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy J5-ről váltok Iphone SE-re.

Megéri?

Mire számíthatok, mi lesz jobb vagy esetleg rosszabb?

Vannak olyan dolgok amikre egy androidos telefon nem képes egy ios pedig igen?



2018. febr. 21. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne válts!!! Ne ne és ne!
2018. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Két különböző op rendszerű telefonról beszélünk.


Az alkalmazások mindkettőben ugyanazt tudják. Telefon, sms, kamera, hangok, zene, videó,..... a felület kinézetében, a beállítások rendjében vannak erősebb különbségek. Az IO-s elméletben sokkal jobban optimalizált, de a mai androidos telefonok op-rendszerei is gyorsak, zökkenőmentesek.


Nem lesz jobb vagy rosszabb, más érzés lesz használni.


Az androidos telefon egyvalamit nem tud: Az IO-s rendszert feltelepíteni rá. :-) bár vannak olyan elvetemültek, akiknek sikerülne, mert annyira telefonos guruk, hogy ilyen képtelen ötleteket is meg tudnának csinálni.

2018. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
IOS-t nem tudod testreszabni, nem bővíthető az SE, kisebb a kijelzője is.
2018. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno barátnőmmel S3-ról váltottunk 5s-re. Én azóta iPhone-t használok, viszont neki nem jött be az iOS így vissza váltott androidra. Egyén függő, hogy kinek mi jön be. Szerintem megéri váltani, barátnőm szerint nem. Arra számíthatsz, hogy az iPhone-on nem kell tisztító alkalmazásokat használni, hogy ne lassuljon a készülék, viszont nem tudsz pl. Bluetoothon androidra képet küldeni vagy zenéket nem csak letöltöd telefonra, hanem gépről szinkronizálod a telefonra iTunes-on keresztül.
2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy a J5 melyik széria,de ha ujjabb akkor csalódás lesz a váltás Iphone Se-re!
2018. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2016os galaxy j
2018. febr. 22. 18:32
 7/11 anonim válasza:

Nekem is Samsung Galaxy J5(2016) telefonom van. Már 2 éves és teljesen jól bírja. Nem lassul be, kamerája is teljesen megfelelő, mérete sem kicsi..

Szerintem ne válts.

2018. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én iphone mániás vagyok (szeretem nagyon az iost stb...) en valtanék
2018. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Esetleg váltottál már?:)

Én sony xperia m4 aquáról fogok iphone se-re váltani egy hónap múlva, és érdekel a tapasztalatod

2018. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha tudsz várj vele, jobban megéri egy frissebb készülék mint az iphone 7 vagy a 8
2018. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!