Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A8 vagy S8? Amennyivel drágább...

A8 vagy S8? Amennyivel drágább, annyival jobb is?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 15:04
 1/6 nikolsz válasza:
Hát lehet, hogy egy Audi A8 26 misi, és egy Samsung S8 csak 150K, de utóbbival lényegesen könnyebb telefonálni és még az Android is elfut rajta.
2018. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Samsung A8 vs. Samsung S8
2018. febr. 22. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen S8 jobb,hiszen csúcskategóriás az A8 pedig középkategória.Azért,mert hasonlít sokmindenben eltér.
2018. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen,tudom. Nézegettem miben több az S8. Mondjuk 12MP kamerájával ahogy néztem jobb képek készülnek,mint A8 16MP-vel. Ez a képstabilizátor miatt lehet? Mert bevallom sűrűn használnám fényképezésre és nekem ez is szempont. A előlapi kamera az A8nál 16MP, az S8nál 8MP.


Esetleg leírnátok, hogy mi az amiben látványosan több z S8 és esetleg van e valami,amiben alulmarad?

2018. febr. 22. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte mindenben alulmarad szép is lenne ha egy középkategóriás telefon jobb lenne egy 1 éves csúcstelonál de azt is megkockáztatom hogy egy HTC 10 vagy egy S7 is simán jobb mint az A8.

Kijelzőben,kamerában,hardveresen,hosszabb szoftveres támogatás,eleve jobban van optimalizálva az Androd egy csúcskategóriás telo esetén és az alkalmazások is.

A kamerát nem MPX-ben mérjük még mindig, de hányszor kell ezt leírni?

2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,szőke vagyok. (De tényleg.) Köszönöm a segítséged!
2018. febr. 22. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!