Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem reagál a telefonom lemerul...

Kendi :) kérdése:

Nem reagál a telefonom lemerules után. Miert!?

Figyelt kérdés
Lemerűlt és felraktam tölteni,de a logó megjelenik aztán pedig megint lemerül.Akksi nemrég lett cserélve nem értem mi a baja.probaltam más usb-vel de csak annyit csinál hogy beadja a logót.(iPhone 5s)

2018. febr. 23. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Alaplapi hiba (?)

Iphoneoknal gyakori sajnos

2018. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy pár percet békén kell hagyni, hogy összeszedje magát az akksi.

Ha te elájulsz az éhségtől futás közben, és adnak egy korty cukros vizet, te sem tudsz egyből tovább futni, csak amikor a cukor felszívódott és lesz belőle újra energiád. Egy totál lemerült és a lemerülés miatt kikapcsolt telefont hagyni kell békén töltődni legalább 10 percet.

2018. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen hagyni kell picit az én telóm is ha csutkára lemerül és felrakom a töltőre akkor semmit se csinál még a töltöttségi szintet sem jelzi ki de kb. 10 perc múlva már megjelenik és akkor már be is tudom kapcsolni és tölt szépen.
2018. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!