Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nincs hang a telefonomon?

Miert nincs hang a telefonomon?

Figyelt kérdés
Egyszer csak elment a hang,a zene megy csam a videok hangja nem megy egyaltalan

2018. febr. 23. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy öreg a hangkártyád, vagy nem jó valami érintkezés, vagy csatlakozás belső áramkörileg mechanikailag? Amúgy én totál nem értek hozzá, csak írom, ami eszembe jut; nem vagyok se szerelő, se ilyen műszaki-cikk tervező. Amúgy nekem pl egyszer olyan volt, hogy Erzsivel akartam beszélni, ő hallott engem, de én őt totál nem; belemondtam a telefonba, hogy "várjál, földhöz vágom", és ledobtam a szőnyegre, Erzsi a koppanást is hallotta, utána viszont már hallottam én is az ő hangját:)
2018. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Ja meg apa egyszer egy barátibb módszerrel oldotta meg, valami olyan volt, hogy leszedte a hátlapját, és kifújkálta belőle szájjal a port. Azután is visszajött a hang.
2018. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ja de ha szájjal akarod kifújkálni, akkor vigyázzál, mert ha olyan az idő még párás is lesz, és az sem tesz jót neki. Viszont asszem árulnak valami sűrített levegős flakonokat, nemtom, hol, na, azt hiszem, azt pont ilyen lefújkálásokra találták ki.
2018. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!