Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire számítsak, ha el szeretné...

Mire számítsak, ha el szeretném adni jó állapotú,5 hónapja vásárolt telefonomat mobilshopban/GSM üzletben?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik a felvásárlás? Egyből el tudom adni? Írjak előtte e-mailt az üzletnek és érdeklődjek, hogy milyen áron vennék meg, vagy csak úgy sétáljak be egy üzletbe?


Még garancia is van egyébként a készüléken.


Köszi a válaszokat!



2018. febr. 24. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. tehát még van rá gari.


2. milyen készülék.


Most pl. nekem volt egy 30.000-es telefonom, ennyiért vettem.


El akartam adni, még volt rá gari. Több helyről elhajtottak, mondták nekik nem kell, egy hely akart érte adni 5.000 Ft-ot, többet nem, mondom 8 hónapos készülék.


Ja meg egy helyet felhívtam, ez mókás volt, mondja a csaj adnak érte 20.000 Ft-ot. Na elviszem, erre mondja a fickó mit szeretnék. Mondom neki telefonon beszéltünk. Na erre mondja hogy bocs meggondolták magukat, mégse kell, mondom köszi, 1 órát utaztam, haverok vagytok :D

2018. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

HTC Desire 10 Lifestyle

2 év gari van rá


50.000-ért vettem, örülnék, ha 20.000 körül el tudnám adni. :D

2018. febr. 24. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az úgy reális szerintem.
2018. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy plaza gsm-es boltokat javaslom, én ott adtam el párat.
2018. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor plázákban próbálkozom.
2018. febr. 24. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az miért nem opció, hogy te magad rakod fel a hardverapróra, jófogásra, vaterára és megkapod a piaci vételárat? De ha mindenképp szeretnéd finanszírozni a seftes életvitelét, akkor nem szóltam.
2018. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 puritan ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. A gsm shop/seftes annyiért veszi meg, hogy bőven legyen rajta haszna. Nem értem, hogy az internet világában miért élnek meg ezek. Nézd meg a jófogáson mennyiért mennek ezek a telefonok, és rakd föl 30%-al magasabb áron. A garanciát hangsúlyozd ki. Le fognak csapni rá, meglátod!😃
2018. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 puritan ***** válasza:
Megnéztem a hirdetős oldalakon. Elég ritka típus. Az új ára most 45eft tól fölfelé van. Másfél év garival, hibátlan állapotban én azért 30 fölött egy kicsivel próbálkoznék.
2018. febr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, neten tényleg érdemesebb eladni, az lesz a vége. Köszi!
2018. febr. 25. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!