Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiadták ma a Samsung Galaxy...

Kiadták ma a Samsung Galaxy S9-et.280. 000 ft. , ha most előrendelsz + ha beadod a szolgáltatónál a régi telódat, akkor sokat megspórolhatsz állítólag?

Figyelt kérdés

Egy kérdésem van ezzel kapcsolatban:

Ez a 280.000 ft marad az ára az előrendelések lejárta után is vagy most használjam ki esetleg ezt az alkalmat, hogy beadni a régi telót. Mindenféleképpen megkérdem, hogy mennyit is engednének le.



2018. febr. 26. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Akkor spórolsz a legtöbbet, ha normális áron veszel telefont, és nem túlárazva egy olyat, ami teljesítményét tekintve kb. 10%-kal nyújt többet, mint egy 200 ezer forinttal olcsóbb telefon.
2018. febr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
kezdjük azzal hogy ne sima s9-et vegyél hanem s9+ t ha már az a szar kell
2018. febr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én legutóbb 30ezret olvastam. Szvsz most nagyon nem éri meg. Valójában egyik teló sem éri meg amikor kijön várj vele amíg valamennyire normalizálódik az ára.
2018. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm 3-as, 1-es meg 2-nek, csak annyit, hogy nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi a véleményük az adott telefonról vagy a cég árazási stratégiájáról. Elég explicit módon kijelentettem, hogy az S9-et akarom megvenni, utána néztem stb stb, erre azt kapom válasznak, hogy maga a telefon egy sz*r. Még csak nem is koherens a kijelentés, a témával kapcsolatban :))
2018. febr. 27. 09:52
 5/6 nyuszikalove válasza:
En kb 2 eve az S7et vettem meg szinte rogton amikor kijott. Aztan par honap alatt folyamatosan csokkent az ara. Most en is S9et akarok es mindenkepp varok par honapot, nehez de megeri varni. :D
2018. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha már telefont akartok venni akkor legalább ne szutykot vegyetek, hanem iPhone-t.

A Samsung csóróknak meg lúzereknek való.

2018. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!