Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassú Honor 9? Megoldás van?

Lassú Honor 9? Megoldás van?

Figyelt kérdés
2 napja vettem egy kék Honor 9 telefont, és feltűnően lassú. Késik az érintés ahogy pl elkezdek görgetni bármilyen alkalmazasan. Android 7.0 van egyelőre rajta. Más is tapasztalt már ilyet? Telekomtól vettem. P8 Lite ról váltottam es talan még az is gyorsabb volt.:( A családban van egy Huawei P10 is ami elvileg ugyanez de azzal nincs ilyen gond.

2018. febr. 26. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolj ki rajta minden háttérben futó alkalmazást, frissítést, Bluetooth-t, Wifit. Így kiderül mi lassítja.
2018. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem úgy lassú, hanem késik az érintés. Ahogy elkezdem lassan pl a beállításokban lefele görgetni, csak késéssel indul meg. És nem hangzik nagy dolognak de baromi idegesítő. :D
2018. febr. 26. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Először gyári reset. Ha marad a gond, vidd vissza, valószínűleg gyári hiba az ok. Talán az OP rendszert kell újratelepíteni. Nekem is Honor 9 van, nincs lassúság, tök gyors.
2018. febr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami mert pl a lenti érintős gomb amit visszagombnak is használok stb., az pl egyáltalán nem késik. :/
2018. febr. 28. 20:11
 5/7 A kérdező kommentje:
De mostmár nem resetelgetem megvárom az Oreot hátha javít valamit. :)
2018. febr. 28. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg ilyen gond nem szokott lenni ezzel a telóvan. Messenger és facebookmár elég jól optimalizált, de skype még mindig erőforrászabáló tud lenni...


Nézd meg a beállíásokban , mi fut folyamatosan a háttérben és mi foglalja legjobban a procit. Azt lődd ki.

2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs: beállításokban...mobilon írok

A fejlesztői beállításokban az animációkat ki lehet kapcsolni, az is olyan érzetet kelt, mintha gyorsabb lenne a telefon. Lehet, hogy ott az animáció sebessége miatt van a mostani problémád, nem 0.5 re van állítva, hanem 2-5 között ( keresztfiam panaszkodott, hogy lassú a telefonja és csak itt volt elállítva. Próbálta beállítani rootoláshoz, ezt is elnyomta ).

2018. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!