Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál mennyibe kerül a...

Telenornál mennyibe kerül a függetlenítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném megtudni hogy kb mennyibe kerülhet a függetlenítés a telenornál, a számla sajnos már nincs meg a telefonról így gondolom már nem lehet ingyenesen függetleníteni.

2018. febr. 26. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a másik cég irodájában, ha feltöltős voltál, ha nem!

Sztem, ha ott nem tudnak infót adni, segíteni, akkor itt hiába is mondanánk bármi mást. Köss új szerződést, szerintem az esetlegesen ráderőszakolt hűségidővel nem tudnak majd zsarolni, ha amúgy is kötelesek a cégek függetleníteni, "elengedni" az ügyfeleket. Menj az új cég honlapjára, keress vmi jó csomagot, oszt jóvan!

Régen vagyok a jelenlegi NET-VEZETÉKES telefon-TV (120 csatorna)-szolgáltatómnál. Tökéletesek, minden ok.

Azt leszámítva, hogy ez a csomag majd 6000Ft/hó.

Csakhogy jelenlegi előfizetésem megkötésekor még nem létezett az a csomag, ami pont azt tudja, amit most én használok, de 1500Ft/hó összeggel olcsóbb lenne!

Azt mondták, hogy ha arra akarok váltani, megtehetem,

de csak úgy, hogy kikötik a mostani cuccot.

(ez még pont nem érdekelne: kb 5 percet venne igénybe.)

Aztán újra bekötnék az új szerződésnek megfelelő cuccot.

(ez kb megint 5 perc, elvégre minden szükséges a lakásban van)

Csakhogy a régi csomagról az új csomagra váltás között 3 hónap üres időnek kell lenni! no,ez az, ami számomra nem megy!

Három hónapig se net, se TV, se a vezetékes telefon...ez nem megy!

Köss egy új szerződést, olyat, ami a pénztárcádnak is (sokkal) jobban megfelel: lehet, ma már olyan feltételek mellett is szerződhetnél, aminél eddig többet fizettél6kevesebbet kaptál.

Tudd meg, mik a lehetőségeid, válogass, elvégre a szolgáltató van érted, nem te értük.

Már működik annyira a piaci verseny, hogy akár a jelenlegi mobilelőfizetésed összege/hó jobb-és több szolgáltatást kaphatsz-kevesebbért.

Tehát, ha már mindenképpen váltasz és a másik cégnél "új" leszel, akkor egy próbát megér, de előbb érdeklődj, nézz körül, ne lépj cseberből vödörbe.

Először is neten kapd elő a honlapjukat...

2018. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat!!:) be mentem tegnap, és mindenre választ adtak amire szerettem volna, így egy új kártya mellett döntöttem!:)
2018. márc. 1. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!