Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van véleménye/tapasz...

Valakinek van véleménye/tapasztalata a GT08 okosórárol?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 27. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt nekem, egész érdekes volt a használata.... Kicsi az akksi, aránylag gyorsan merül, de pofás kis darab volt. Gyakorolni kell vele, mert kicsik az érintős gombok, nehéz rajta tárcsázni, írni. Ha sim kártyát raksz bele, érdemes fülessel használni, nekem volt olyan head-setem hozzá, amivel jól működött. Sima telefonként a karodon beszélni egy élmény, ugyanis a hangszóró hangját nehéz meghallani, ha kint az utcán,alapzajban beszélsz valakivel. Elsősorban óra funkciója van, de erősebb fényben nehéz a kijelzőt elolvasni, nehezebben látható.


Internetet csak a sim kártya adatcsomagján keresztül érheted el, wifi nincs benne. De mivel kicsi a képernyő, nem sok mindent fogsz látni, és ráadásul butitott a böngészője. Filmet biztos, hogy csak a 3gp-minőségben fog tudni lejátszani, ha egyáltalán elindul. Gyenge ilyen dolgokhoz.


Zenehallgatáshoz megfelelő, fülessel.


Ha úgy tekintesz az órára, mint óra + mp3 lejátszó, amelynek van telefonálási lehetősége is végszükség esetére, élvezni fogod a használatát ( kis akkupack mindig legyen veled, ha sokat hallgatsz rajta zenét, mert a bluetooth elég gyorsan képes meríteni, folyamatos használatkor. Ha csak óraként használod elműködik egész nap, ráérsz esténként a töltőre dugni.

2018. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. febr. 27. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van és imádom. Három naponta töltöm.

Az előző válaszoló leírt mindent ami fontos.

2018. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!