Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb xiaomi redmi 4x...

Melyik a jobb xiaomi redmi 4x vqgy note 4?

Figyelt kérdés

Max 50ezerig milyen xiaomi mobilt érdemes vásárolni? Ár érték arányban ez a márka tűnik a legjobbnak. Esetleg mád márka ennyiért ilyen specifikációval?

Tapasztalatok? Minden jöhet



2018. febr. 27. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
1%

Semmilyet nem érdemes venni!

De, ha neked nem fontos a megbízhatóság egy telefonnál, nyugodtan vegyél! De aztán majd ne ide gyere sírni, ha belassul fél év után, leszarozod az Androidot, aztán veszel egy 300ezres Iphonet!

2018. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Szia. Nekem Xiaomi Redmi note 4em van. Baromi jó telefon. Nagyon szeretem. Meg vagyok vele elégedve . A wifi vevője kicsit lassú. De az sem vészes. Nem vízálló. Ez az egy baja van szerintem. De van benne távirányító amivel irányítani tudsz TV-t, DVD-t stb. Tehát nagyon jó. Ajánlom. 😊😊
2018. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Bocsánat, hogy visszakérdezek a 2. válaszolóhoz. Mióta van meg a telefon?
2018. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LyahFayew válasza:
89%

Nekem redmi 4x-em van, (fél éve) és bizton mondhatom, hogy eddig ez a legjobb telefonom, amim valaha volt. A korábbiak ilyen időben általában már elkezdtek vacakolni, vagy konkrétan az előző huawei-emnek eddigre már rossz volt az aksija, naponta tölteni kellett... A xiaomival semmi bajom, bár nem vagyok egy kifejezetten telefonos ember, hogy éjjel-nappal azt használjam. De amire kell, arra tökéletes. Tárhelye van bőven, bírja az aksi, nem szokott belassulni vagy lefagyni, legalábbis most nem rémlik ilyen, és elég jó képet csinál. Az ujjlenyomatos feloldást nagyon szeretem, kényelmes.

Összehasonlítani nem tudom a másik fajtával, de az előttem szóló azt is dicsérte, így lényegében mind a kettőről jó véleményeket hallhattál; tehát a végső döntéshez inkább hasonlítsd össze a kettőt, miket tudnak, milyen dolgok vannak benne, melyik az újabb, stb. neten meg lehet ezeket találni :)

2018. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak tűnik, ár-érték arányban tényleg a Xiaomi a legjobb az ismert márkák közül!

Gyakorlatilag semmi lényeges különbség nincs a 4, a 4X, és a 4 Pro között. A Note csak annyival jobb a simánál, hogy nagyobb méretű és felbontású a kijelzője, és gyorsabb processzor/erősebb grafikus chip páros van benne, amik azért nagyon lényeges különbségek!


4: Snapdragon 435/Adreno 505, 5" HD kijelző


Note 4: Snapdragon 625/Adreno 506, 5.5" FHD kijelző


És mivel a Note-"nagytesók" alig drágábbak, azok is kijönnek 50 ezerből, mindenképp jobban megéri Note-ot venni!

2018. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
A Note 4-ben jobb, erősebb hardver van, mint a 4x-ben, de ha a kisebb kijelzőt favorizálod, a 4x-ben sem fogsz csalódni. Nekem 4x van, de már kicsit bánom, hogy nem a Note 4-et vettem meg, mert nem sokkal drágább, viszont erősebb telefon.
2018. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Redmi 4 primem van, ha most kellene vásároljak, akkor Redmi 5 plus és Mi a1 között vacilálnék.
2018. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a redmi 5 plus is jónak tünik csak az már kicsit nagy. Szerintem a redmi note 4et veszem már 45tezerert lehet venni
2018. febr. 28. 21:29
 9/10 fotoszintézis ***** válasza:
Én is inkább a redmi 5 plus-t venném. A vékony keret miatt nem sokkal nagyobb. De alig van különbség köztük. Ha jobban tetszik a 4, vedd azt.
2018. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fotoszintézis ***** válasza:

Ezt kihagytam. Itt látszik, mennyivel nagyobb:

http://www.youtube.com/watch?v=0DNORL1plAg&t=2m19s

2018. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!