Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 (2017)...

Samsung Galaxy A5 (2017) mennyire vízálló?

Figyelt kérdés

Többen helyről van olyan információm, hogy a telefon vízálló (pl vásárláskor az eladó is mondta).

Ez mit takar pontosan? Ha pár csepp víz éri nyílván nem lesz baja, de mondjuk alkalmas-e víz alatti fényképezésre? Ha pl beleesne egy vödör vízbe tönkremenne?



2018. febr. 27. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem A5 2017 van. Nekem 5 hónapja van meg, négyszer volt vízben. Semmi baja nem lett. Még a hangszóró sem "ázott be" mint a Sonyknál.

Egyébként már megvetted a telefont?

2018. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, már megvan lassan 2 hónapja. Csak amíg nem biztos a dolog nem szeretnék vele kísérletezni :D
2018. febr. 27. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
De inkább azt ajánlom, hogy ne vidd a vízbe! Nehogy, véletlenül a tiéd hibás darab legyen, és beázzon.
2018. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam vele pancsolni, strand, ilyesmi.

A munkahelyemen meg fertőtlenítőszeres vízben mosogatom.

Bírja.

Ja, a víz alatti fényképezés amiatt gáz, mert az érintőpanel olyankor meghülyül, vagy nem működik, vagy a vízbe merítéskor érintéseket vízionál. Csak a hangerőgombra érdemes hagyatkozni, de a fókuszállítás meg ilyesmi víz alatt nem megy sajnos, mármint amihez a kijelzőt kellene tapicskolni.

2018. febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sac029 válasza:
Az enyém a vödör falfestékben való elmerülést is bírta. Ez a telefon elpusztíthatatlan....😉
2019. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!