Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy J5 2016 utángyá...

Samsung galaxy J5 2016 utángyártott képernyő tényleg nem lehet olyan jó?

Figyelt kérdés

Adott egy Samsung galaxy J5 2016 a gyári kijelzője behalt és most tervezek venni egy lcd kijelzőt bele csak valahol ezt olvastam egy képernyő felújítós oldalon


"Előnye


A legtöbb esetben gyári LCD-ket újítunk fel, így a látható kép felbontása, színmélysége és képfrissítési sebessége nem változik, így a felújított kijelző jobb minőségű után gyártott társainál!!! A sikeresen felújított LCD sokkal jobb mint a forgalomban szereplő többi alkatrész! Ez a legolcsóbb és legköltséghatékonyabb módszer törött kijelzős telefonok javítására!"



2018. febr. 27. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Probaljak eladni...ez az uzlet.

A sz∆rra is lehet koronat tenni csak kurvā budos lesz.

Oke,felujitjak,de nem lesz tole hibatlan!

Volt ,hogy kijelzot csereltettem a pali meg aztmondja "nagy baj ha lenne rajta egy kis karc? Azt most megtudom csinalni,vagy rendelhetek hozza de az csak jovohet vegen lesz itt"

Most nyilvan 1 telefonom volt jo ,hogy jo volt nekem az az 1 kis karcos kijelzo.

Bontott / hasznalt telefonbol kiszedik aztan radsozzak.

Van meg egy hasonlo esetem...

Anno az iphoneomnak ment szet a hatlapja es bevittem szerelohoz (nem hivatalos apple szerviz) es mondtam h ki kene cserelni a hatlapot ...mire a pali : - tudok rendelni 8000ert es arra meg rajon a munkadij ,de van itt nekem valahol egy ,de az rozsaszin -.. na most gondolhatjatok hogy nezett ki a space gray iphone rozsaszin hatlappal ,de hat arra volt penz..

2018. febr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"gyári kijelzője behalt "


Ha azt jelenti hogy nincs rajta vagy használhatatlan a kép, akkor nincs felújítás.

2018. febr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 01:00


Gondolom én is ez biznisz valami szöveget ki kell találni,hogy meg vegyék tőlük,még vásárolnak is fel kijelzőt.Olyasmi lehet ez mint az iphonos hátlap sztorid tényleg.

2018. febr. 28. 03:35
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 01:40


Nem szándékozom sem felújítani se felújítottat venni,hanem boltból utángyártottat bár mindegyik gyárinak van írva.

2018. febr. 28. 03:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár háttérinfó:

- a világon kb 3-4 gyártó készít LCD paneleket. MINDENKINEK. Vagyis olyan, hogy utángyártott nemnagyon létezhet. Egy LCD panelt nem lehet a garázsban összeragasztgatni ablaküvegből. A folyadékkristály réteg vastagsága kb 0,005 mm ! Igen, 5 mikron.

- a fentiekből következik, hogy senki nem JAVÍT LCD panelt.

Most vettem egy S5-höz 10.000-ért új panelt, tapival egybeépítve árulják. Kinek érné meg javítani?

2018. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!