Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 4x képernyő...

Xiaomi Redmi Note 4x képernyő javítás?

Figyelt kérdés

Sikeresen betörtem a telefonom képernyőjét elég szépen (még sose fordult ilyen elő velem-.-) és bementem már egy pár gsm-be, de nem nagyon akarták megcsinálni, mert mindig valami baj volt vele. Xiaomi szervízben is néztem, de ott vagy 30 000 ha jó helyen néztem, vagy nem találtam az árakat. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok olyan helyet mondani ahol úgy kicserélik a képernyőjét, hogy semmi nem törlődik ki a telefonról, és nem rakják újra, mert ez nagyon fontos, illetve 20 000 körüli áron megcsinálják, lehetőleg gyorsan, és megbízhatóak? Nem nagyon ismerem ilyen szempontból a helyeket, mivel még sosem törtem be telefont:/

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 24. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
nos, mikor én a note3-mat törtem össze, kevés hely vállalta, és ők is csak úgy, ha én hozatom az alkatrészt. Tehát aliról rendeltem egy kijelzőt és 5ezerért belerakattam, semmi sem törlődött róla. Szerintem hívj fel pár boltot, a közeledben, akik vállalnák akár ilyen módon.
2018. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!