Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható 2018-ban...

Mennyire megbízható 2018-ban az Android?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék iPhone 7 Plusról Samsung Galaxy S9-re, és érdekelne a véleményetek. Nagyon tetszik mind az, mind az S8, de soha nem volt még Android rendszerű telefonom. Tudom, hogy régen nem volt kérdés miért az iOS mellett döntöttem (idén pedig az iOS 11 teljesen bugos), de mi a helyzet az Androiddal 2018-ban? Megbánnám?
2018. febr. 28. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem banod meg
2018. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még csak február van.

jelenleg "piacon" van a droidból a 4.x, 5.x, 6.x, 7.x, és a 8.x verziókból kábé 20 féle alváltozat.

melyikre vagy kíváncsi?

2018. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom az S9 Android 8.0-val érkezik, az érdekelne.
2018. febr. 28. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
8as elég kevés készüléken van és az elég bugdácsolósnak indult, gyorsabb merülés, random újrainditotta a telefont úgyh. voltak vele bajok, de ezek olyan dolgok, hogy megtalálják a hibát kijavítják és kész, s8+ om van még 7es droiddal de nincs vele semmi gond, kikapcsoltam az automatikus frissítéseket es ha majd fórumokon megirják, hogy megéri 8-ra váltani akkor majd frissitem
2018. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmivel nem rosszabb az Android.Tesztben pl.még valamivel gyorsabb is Az S8 Oreo-val,mint az Iphone X.

A testreszabhatóság pedig sokkal jobb,mint az Ios.

2018. márc. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!