Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Music hiba? Mit ilyenkor...

Apple Music hiba? Mit ilyenkor a tehendő?

Figyelt kérdés

Előfizettem az Apple Musicra, ugye kaptam rögtön 3 hónap ingyen próba időszakot, viszont nem engedi internet nélkűl lejátszani a letöltött dalokat.

Mit csináljak?



2018. febr. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam, de sajnos nem találom azt az opciót a telefonomon hogy “offline”
2018. febr. 28. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hard reset, előfizetés ki-bekapcsolása. Esetleg várj 1-2 napot. Ha sehogy se működik, akkor hívd fel az Apple Supportot.
2018. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tartalmak letöltése offline zenehallgatáshoz


Csak azután tölthet le tartalmakat offline hallgatáshoz, hogy hozzáadta őket a könyvtárához. Ezután az iPhone, iPad vagy iPod touch készüléken található Zene alkalmazásban, Macen vagy PC-n az iTunes alkalmazásban, illetve Android rendszerű telefonon az Apple Music alkalmazásban keresse meg a letölteni kívánt elemet, majd kövesse az alábbi lépéseket:

iPhone, iPad vagy iPod touch készüléken, illetve Android rendszerű telefonon: Koppintson a Letöltés ikonra.

Macen vagy PC-n: Kattintson a Letöltés ikonra.

A ikon jelenik meg a letöltés befejeződésekor.

Ha az Automatikus letöltések be van kapcsolva, a tartalmak automatikusan letöltődnek a készülékére vagy a számítógépére, amikor hozzáadja őket a Könyvtárhoz. Nem lesz látható a , illetve a ikon.

Ha zenét szeretne hozzáadni az Apple Watchhoz, ezt az iPhone készülék Apple Watch alkalmazásában teheti meg.

Legfeljebb 10 készülékre tölthet le tartalmakat zenehallgatáshoz. Ez a tartalom csak akkor érhető el, amikor az Apple Music-előfizetése aktív.

Ha azt szeretné, hogy a tartalmak automatikusan töltődjenek le

Amikor első alkalommal tölt le egy tartalmat a készülékére, megjelenhet egy üzenet, amelyben a rendszer megkérdezi, hogy automatikusan szeretné-e letölteni.

Az Automatikus letöltés elemre koppintva automatikusan letöltheti az összes tartalmat a készülékére. A következő alkalommal a Könyvtárhoz hozzáadott zene is automatikusan letöltődik a készülékre.

Ha a Később elemre koppint, később töltheti le a zenét.

Ha azt szeretné, hogy az Automatikus letöltés beállítás érvényesüljön a későbbiekben a Könyvtárhoz hozzáadott összes tartalom esetén, lépjen a Beállítások > Zene menüpontba, majd görgessen a Letöltések szakaszhoz, és koppintson az Automatikus letöltések kapcsolóra.

2018. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!