Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei P9 lite telefonom ami nagyon gyorsan merül. Konkrétan este nyolc körül már töltőre kell tennem. Suliban általában nem használom be van kapcsolva de nem használom. Általában három óra körül szoktam haza érni és akkor szoktam videókat nézni meg messengerezni, játszani szinte semmit. A háttérben "dolgozó" alkalmazásokar letiltottam (már amelyiket lehetett). A telefon mostmár állandóan energiatakarékos üzemmódban van. Szerintem nem egészséges, hogy ilyen gyorsan merül. És még azt sem tudom mondani, hogy agyon van használva mert nincs. De ha még egész délután használnám akkor sem kéne ilyen hamar meghalni. Vagy csak én gondolom így? Ti mit gondoltok? Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a telefonnal? Ja és a telefon most volt egy éves

2018. febr. 28. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
akksi haldoklik
2018. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Mert nehezebb, mint a víz.


:)

2018. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Mondtam már sokszor.


Kínai telefontól nem kell sokat várni. Nagyon max 1 év, és feladják.

2018. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
ha egész délután videókat nézel, még jó hogy lemerül
2018. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-5 óra videózás?

Kb. ennyit tud, persze fényrő és egyebek még árnyalhatja a dolgot.

Ennyit tud kb, főleg ha majd mindennap töltőre kerül egy évig.

2018. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Videókat nézel rajta 3-tól este 8ig, akkor az tök jó.

Egyébként sok telefon, még a nagy márkák sem bírják tovább sokszor.

2018. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak este nyolc körül? :D Nekem már hat körül tölteni kell, de én pl. videókat sem nézek rajta.

Az én P9 liteom is egy éves múlott.

Régen tovább bírta, de ugye folyton tölteni, meg minden. Szerintem nem csoda, ha 1 év után nem bírja sokáig egy telefon. Pláne, hogy 3000 mAh sem olyan sok.

Jó pár ismerősömnek van fiatalabb telefonja, és kb. azok is eddig bírják.

Amúgy az én telefonom jóval tovább bírja, ha a messenger ki van kapcsolva rajta. Az nagyon viszi.

2018. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A telefonnal semmi gond, egy éves akksi, kezd elfáradni.

Ha otthon vagy, nyugodtam tedd fel töltőre, úgy is lehet filmeket nézni, messengerezni.. csak egy kicsivel hosszabb töltőkábelre lesz max szükség. Filmnézés közben szépen fel is töltődik.


Az akksi még bírja egy darabig, kb 3-4 hónap, és akkor kell cserélni, mert "elöregszik" ( ha közben többet töltöd, 2-3 hónap, Kb. )

2018. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj hogy sok hátérben futo program megy közbe messenger ,illetve ha 5 órán keresztül filmet nézel persze hogy lemerül .
2018. márc. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg azt megpróbálhatod, hogy amikor nem kell mobilnet, akkor 2G-re állítod a telót.
2018. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!