Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet felturbózni egy...

Hogy lehet felturbózni egy autó USB-n leadott 1A alatti értékét 2A-re?

Figyelt kérdés
Adott egy gyári USB porttal rendelkező autó, ami az usb-n keresztül 1 vagy még kevesebb Ampert ad le, ez vezetékes töltéshez elegendő, de vezeték nélküli töltési funkcióval rendelkező autós tartónak min. 2A az input értéke. Próbáltam egy olyan megoldást, hogy az USB-ből bele vezettem az áramot egy olyan Power Bankba, ami outputba lead 2A-t, jó is volt, kb 4 napig működött is, de a Power Bank behalt. Valószínűsítem az tett be neki, hogy folyamatosan töltőn volt, és ezért lehet kiment benne a biztosíték, nem tudom. De a lényeg, hogy a Power Bank, már nem tölt hálózati adapterről sem, csak villog, ezért annyi neki. Egyébként nem egy gagyi Power Bankról van szó, ADATA 10.000 mAh. Létezik olyan Power Bank, ami nem mekkenik meg, ha folyamatosan töltés alatt van, hanem automatice lekapcsolja a töltést, ha feltöltött, és ha merül, automatice elindítja a saját töltését? Vagy valami más megoldás, ami folyamatosan felkonvertálja 2A-re az áramot?

2018. márc. 1. 10:05
1 2
 11/11 szántóvető ***** válasza:
tehát van egy usb portod ami csak 12w-os fogyasztót tud kiszolgálni.elmész egy autóvillamosság szerelőhöz aki ebbe a portba nagyobb áramerősségű kábelt fog bekötni egy reléről és kész.
2018. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!