Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mióta minden telefonban...

Mióta minden telefonban egységesített (micro usb) töltő van azóta minőség romlás történt a töltőkkel?

Figyelt kérdés
Az eredeti töltőket kb évente kell cserélném,és csak addig tartom bedugva míg töltök,lehet csak az én szerencsém a töltőkkel?Milyen akkor az olcsó Kínai töltő?

#USB töltő #Micro usb töltő
2018. márc. 1. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Az occsóó kínyai töttők az occsó kínyai telefonokhoz kellenek :-)


Viccet félretéve:


Az alap és alsó-közép kategóriás telefonok tartozékai (pl töltő) nem mindig a legjobb minőségben készülnek. "Beépített élettartam" szlogenjük még a mai napi átjárja a gyártók által készített eszközöket.... A felső és felső-közép kategóriáknál ez ritka, de az olcsóbb készülékeknek a tartozékai is gyengébb minőséggel rendelkeznek. Elromlik, olcsó pénzért veszel egy másikat.... ez az alapelv.

2018. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Captain Logic ***** válasza:
70%
Hát már marhára nem micro usb van minden telóban, egyre elterjedt az USB-C.
2018. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
ebb*
2018. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A 8-10db töltő fejből eddig csak egy döglött meg a 10 év

alatt, pedig állandóan be vannak dugva.

2018. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az összes töltőm működőképes, en is csak addig tartom bedugva ameddig tölt utána kihúzom
2018. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig jópár évig bírják a töltők, ahogy a telefonok is. Olcsó telefonok (kivéve azt az egyet, ami bírta a vizet és az ütést, de az sem okostelefon árban volt azért).


Úgyhogy én nem tapasztaltam effélét.

2018. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valszeg neked lehet technikai hibád a bedugásnál, vagy a kihúzásnál...
2018. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam márkákat írni,de épp Samsung-ról lenne szó,igaz kínában gyártott az is.A Microsoft is beadta a törülközőt,sőt tönkre is tette a telefon töltési rendszerét.A Lenovo telefonnak is kellett cserélni a töltőjét mert már soha nem töltött fel.
2018. márc. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!