Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonok valami jo telefont...

Telefonok valami jo telefont ami 20-26000ft között az ulepfon s8 mi a velemenyetek? Valami olyan telo kéne ami tök jo kepet csinal irjatok ha van jo telefon?

Figyelt kérdés

#telefon #készülék #kép #nem drágán #ujlenyomatos
2018. márc. 1. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nyomban meghalok! Mi az Isten az az Ulepfon? Kínai márka,gondolom...

Miért nem normálisat nézel?

(Huawei, Samsung, Sony, LG, Nokia)

2018. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Mielött fikáznád, nézd meg a kérdéses eszközt,#1-es válaszoló= sony xz1 compact Uraság.


Jó belépő telefonnak tűnik. Az utóbbi pár napban sokan kerestek ilyen összegért telefont, érdemes a keresődbe beírni: 25000 telefon :-) mobilon vagyok, nehezen írok.

2018. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Akár milyen kamerája van, egy megbízhatatlan, kínai ipari hulladék...


Viszont a Huawei jó! Nézz esetleg P8 Lite-ot.

2018. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, itt vagyok :-)


Az oldalon, az árkategóriád felső határánál van a Homtom Ht50.


[link]


Van róla tapasztalatom, ősszel, amikor elromlott a sajátom( a gyerek rálépett ), a telefonos ismerősöm kölcsönadott egyet. Jó kis gép volt. Masszív , nem recsegős , jól van összerakva. a fotók élessége nekem tetszett, a wifije is jól teljesített. Kint a kertben a keritésnél is szépen vette a házból jövő wifi jelet. a bluetooth-ot nem használtam, arról nincs tapasztalatom.

Telefonáláskor tisztán hallottam a beszélőt, zenehallgatáskor sem recsegett, ha felhangosítottam. Az akkuideje nagyon tetszett, sokat bírt egy töltéssel.


Kényelmesen kezelhető telefon volt.

2018. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kinatech-nél nagyon sok jó telefon van.

Csak hát akik nem ismerik a telefonokat azok meg veszik itthon a 2-300 ezres telefont és azt hiszik milyen jó üzletet csináltak. Egy 50 ezres kinai telefon kb ugyan azt tudja mint a nálunk kapható 150-200 ezresek.

2018. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!