Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók a BlackBerry telefonok?

Jók a BlackBerry telefonok?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok róla véleményt.Nagyon megköszönném!

2018. márc. 2. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Minőségre jók, ár-érték arányban változók, és persze függ attól is, hogy saját fejlesztésű operációs rendszer van rajta, vagy Android. BlackBerry rendszer inkább már csak átlagos felhasználásra jó, Androiddal többre lehet menni manapság! Könnyebb lenne a válasz, ha leírnád a pontos típust is, van esetleg konkrét kiszemelt típusod?
2018. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áh nincs,csak érdeklődtem, amúgy meg már rájöttem hogy felesleges drága telefont venni.20-50 között olyan jó típusokat lehet kapni hogy a drágább luxus,és felesleges számomra,viszont a Blackberry-ről azért érdeklődöm mert nem ismerem és szeretném tudni mit mondanak róla az alap mobiljuk 90 ezertől kezdődik,viszont az már nem tetszett hogy oldalra fordítható ha jól láttam,de azt akartam volna tudni hogy ér-e valamit vegyen-e Blackberry telefont magának az ember,mert ha nem tud annyival többet amennyi az ára akkor maradok az alsóbb kategóriában mivel az is megfelelő.
2018. márc. 2. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!