Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon jó, és megéri...

Ez a telefon jó, és megéri megvenni?

Figyelt kérdés

40k a keret telefonra és kinéztem egy jót ez jó telefon és megér 40 ezret [link]

?



2018. márc. 2. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem épp a legjobb választás, mivel 2 GB ram már kissé kevés, processzora pedig határeset, de abból is sokkal jobbak vannak már ennyiért!

Inkább 32 gigás Xiaomi Redmi 4X, vagy ha esetleg 42 ezer belefér, akkor a nagyobb, a Xiaomi Redmi Note 4X !

2018. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőt támogatom. Semmi képpen ne vedd meg :)
2018. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lenevo telefonok jók amúgy meg?
2018. márc. 3. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Maga a telefon egész jó de az akku egy rémálom.

Nekem a telóm akkuja bírta kb. fél évig. Unokatesómnak a tablet bírta 4 hónapig. Bár igaz, hogy ő sokat is használta.


Egy osztálytársamnak meg lattopja volt és kb. 1 év után az akku 20 percet bír.


A lenovo telefonok amúgy általában egy jó közép kategóriás telfonok.

Bár ott is az ár határozza meg, hogy mennyire jó a telefon.

2018. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még egy tizes belefér a keretbe, szerezhetsz Lenovo P90-et is. Nálam van már lassan 3 éve, amúgy ki tudja hány éves, nagyjából 5. Akksija a mai napig kibír 4-5 napot ha nem használod, ha meg van izzasztva rendesen kb egy nap.

Más kérdés hogy Magyarországon nem kapsz (nekem is japánból van, így eredeti)

Egyedüli hátránya a 2 gb ram. ROM 32 gb (nekem sosem telik be, hiába van rajta vagy 10 játék amit alig használok és még több mint 300 zene meg ilyenek), a proci...nos hát az mindenkinek a maga dolga eldöntenie. Intel Quad-Core 1.8 ghz

2018. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!