Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elsötétül a képernyő, mit tegyek?

Nemerdekesanevemm kérdése:

Elsötétül a képernyő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám,hogy a Samsung Galaxy J5 2016-os telefonom néha elsötétül. Áprilisban vettem, és lassan egy éves lesz, és eddig semmi baja nem volt.

Ugye nézzük előröl a telefont, és fent van a tetején a Samsung felirat fölött az előkamera, meg az első vaku. és van ott a vaku mellett 2 kis pötty. ha az fölé viszem a kezemet, vagy bármilyen dolgot, akkor elsötétül az egész telefon addig, ameddig nem veszem el onnan a kezemet.

Valakinek volt már ilyen problémája? Valami tipp?:|



2018. márc. 2. 21:06
 1/4 KrYsZ93 ***** válasza:
45%
Kedves kérdező! Ami a telefonodon van a Samsung felirat mellett, az egy külső fényviszonyok mérésére hívatott alkatrész. Ha pl.: bent vagy akkor elég a kissebb fényerő a kijelzőnek, de ha kimész a világosra akkor már nagyobb fényerőre lessz szükség hogy látható legyen a kijelződ tartalma. Dióhéjban:semmi baja a készülékednek, amennyiben zavar a sötétülés akkor kapcsold ki az autómatikus fényerőt a beállításokban.
2018. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit, ez teljesen normális.

A telefon a fényerősség szenzor alapján szabályozza a kijelző fényerejét.


Ha zavar akkor kapcsold ki.

2018. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ez a készülék kb fél éve csinálja a váratlan besötétülést semmi re se reagál amíg magától nem áll helyre. Kezdettől fogva ki van kapcsolva az automatikus fényerő. Mi ez, bug?
2019. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem, előbb kezdte. Lassan 3 éves teló.
2020. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!