Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3 (2016)...

Samsung Galaxy J3 (2016) képernyő elsötétül, miért lehet ez, vagy mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy másfél éves Samsung Galaxy J3 (2016) telefonom. Pár hónapja egyre gyakrabban csinálja, hogy telefonálás közben nem reagál a képernyő (fekete), majd pár másodpercre rá, hogy így elfeketedik újraindítja magát a telefon. Néha előfordul fényképezéskor is. Mi lehet a probléma, illetve mit tudok tenni ellene?

2017. okt. 19. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az a probléma, hogy Samsung.
2017. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni! Én 3 hónaposom harmadszorra van szervízben, elegem van belőle. Enyém vissza sem kapcsol, sőt nem is engedi magát visszakapcsolni, csak ha kiveszem az akksit, várok, majd visszateszem. Azután pedig kezdődik minden elölről vele. Most mrá nem fogadom el a követekző javítási kísérletet, kérem vissza a pénzemet, nekem többet ilyen szemét nem kell a portára.
2017. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Huawei-t tervezek venni ezután...
2017. okt. 26. 15:08
 4/4 anonim válasza:
Ugyanezt csinálja a Samsung J5, de a Xiaomi Redme is. Szerintem Android bug.
2019. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!