Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legmegbízható...

Melyik telefon a legmegbízhatóbb ezek közül? Honor 9, Huawei p10, Galaxy s8, Iphone 7,7+

Figyelt kérdés
Betegségem miatt egy megbízható készülékre lenne szúkségem. Sajnos egy androidos Blackberrym volt, de nagyon gyorsan merült és rengeteg hibával rendelkezett.

2018. márc. 3. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik.
2018. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanokat hallottam, hogy a p10 es a Honor 9 ugyanazt tudja, de gyorsabb a Honor 9. Viszont ahhoz nagyon sok helyen nem lehet találni tokot, kiegészítőket. A Galaxy s8-hoz tényleg nem lehet kapni normális fóliát? A legfontosabb pedig az lenne, hogy az igaz, hogy pl. egy Iphone 4-5 évig kap frissítéseket és egy Samsung kb 2 évig?
2018. márc. 3. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Honor 9.


Tavalyi csúcsmodell, Android 9-et még meg kell kapnia. Nagyon gyors, tényleg jobb mint a P10, az S8-nál meg főleg. Üzemidőre sem lehet panasz, nagy terheléssel is bőven kibírja a napot. Kis terheltség mellett 2-őt is.

2018. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az s8-cal mi a gond?
2018. márc. 3. 22:23
 5/9 p33ter válasza:
Legmegbízhatobb ? Nyílván az Apple, mivel zárt a rendszere, nem kell fosni a rendszer meg alkalmazás összeomlásoktól, 7plust ajánlom neked, az kivisz egy másfél napot is ,ha arról van szó, nem akku bajnok de teszi a dolgát. ha szabad kérdeznem milyen Androidos BlackBerryd volt ? Nekem az évek során Blackberrym meg Mindenféle androidos fosom volt de a fszukat huzzák bele az egészbe, amikor még az ébresztőóra is lefagyasztotta a galaxy s7-em ... hányok már attól a rendszertől, pedig éveken keresztűl meggyözhetetlen voltam, hogy iOSre váltsak.
2018. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Blackberry Dtek50-esem volt. Amíg javítja a MediaMarkt addig kaptam egy Galaxy s6 Edget,de most küldtem vissza az 5. alkalommal, így csereutalványt adnak nekem. Ez a Samsung egészen jól működik, de több alkalommal az a gond vele, hogy a chrome vagy a facebook lefagy, de közben a telefon pedig működik, ez gondolom az applikáció hibája lehet. Az Iphone 7-is még jó? Mert sajnos közbejöttek pénzügyi gondok, így maximum azt tudnám megvásárolni.
2018. márc. 6. 12:25
 7/9 p33ter válasza:
Természetesen az is egy kíváló telefon, garantáltan nem fogsz csalódni, igazából Az akksija nem túl acélos de 1 napot kivisz , az Applenél meg nem kell attól tartani ,hogy lefagy meg hasonló baromságok:) 7plus kamerában tud többet meg aksiban igazából, meg ugyé nagyobb. én jövőhéten veszem meg az iphone 8-at , mondhatni teljesen ugyanaz mint a 7 .
2018. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
Honor 9-em van, szerintem elég megbízható, gyors, akksiideje is elég jó, aktív használat mellett is simán megvan egy napot, kevésbé használva kettőt is akár. P10 talán egy leheletnyivel gyorsabbnak tűnt nekem (páromnak az van), de jelentős különbséget nem láttam a kettő közt. Samsungra nem mondok semmit, nekem a kezdetek óta erős ellenérzésem van a Samsung felé telefonokat illetően, de ez az én beidegződésem; iPhone-t pedig nem ismerem, húgom vett egy 6-ost annak idején, de szabadulna tőle, pedig nagyon odáig volt, hogy jajj, iPhone, mekkora jó...
2018. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat :)
2018. márc. 10. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!