Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártya fel forrósodik...

SD kártya fel forrósodik miért van?

Figyelt kérdés
Noname ebay-es kártya de akkor sem hiszem, hogy ezt kéne csinálnia.TAB-ban használom és amikor kiszedem szószerint megégeti kezem valaki tud erre valami megoldást(kíméljetek meg attól, hogy ne no name-t vegyek etc.).

2018. márc. 3. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Oké, akkor vegyél ezután is nóném szarokat és ne vedd észre, hogy a hiteles gyártmányok sem drágák.
2018. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a" ki nem mondható jelzéssel ellátott" kártyának a minősége nem a legjobb....


Sajnos erre nincs megoldás, mivel olyan kicsi alkatrészről van szó, hogy még passzív hűtést sem lehet rárakni.


Az a probléma, hogy ha a magas hőmérséklet elér egy határt, nem csak a kártya fog tönkremenni, hanem a hirtelen rövidzár miatt a tabletednek is komoly baja lehet (plusz lehetséges gond : a műanyag ház a kártya környékén eldeformálódhat, mert a magas hő miatt meglágyul az anyag).


Ha van rá lehetőséged, veszel egy másikat. Olcsóbb, mint egy új készülék, vagy javíttatás....

2018. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig márkásat vettem csak most gondoltam olcsóbb és kipróbálom hát nem jött össze mindegy majd veszek egy márkásabbat.Köszönöm 2..
2018. márc. 3. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne no name-t vegyél etc.
2018. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4.-es sokat segítettél...
2018. márc. 4. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Noname és noname között van különbség.Két éve vettem legalább 5 db noname micro sd kártyát ugyanattól a kínai eladótól az ebay-ről és egyiknek sincs semmi baja azóta se. Jó minősítései voltak az eladónak erre a kártyákra, ezeket külön megnéztem.
2018. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
No name-et úgy értem, hogy nincs neve csak úgy látszik az elején elírtam.
2018. márc. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!