Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka a telefonom...

Mi lehet az oka a telefonom vibrálásának?

Figyelt kérdés

Kb. Egy órája vékony csíkok vibráltak a telefonom alján. Ezek kb. 1 perc alatt eltűntek, de ez megismétlődött. Nagyon aggaszt a dolog, mivel egyik barátnőm telefonja így ment tönkre.

A készülék augusztus legvégén kaptam, kis márkás, 10 000 Ft-s volt. Egyszer-kétszer leesett, de az utóbbi időkben semmi balesetem nem volt vele.

Légyszíves segítsetek, ha tudtok!

(Ha tönkremegy nem lesz javítva, hanem kapok egy újat, vagy a családból vlakinek az egyik telefonját, amit nem használ!)



2018. márc. 4. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért vibrál mert elromlott.

Hogy lesz-e komolyabb baja, mikor és mennyire, azt nem tudjuk megjósolni. Azt sem, hogy a leejtés vagy más miatt ilyen.

2018. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A le ejtés nem lehet szerintem olyan nagy probléma. Most az elmúlt 2 órában nem lehetett rajta semmit sem észre venni... Lehet azért, mivel töltőn volt,és hozzá sem értem...
2018. márc. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!