Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a telefonom...

Miért van az hogy a telefonom gyári visszaállítás után, nem a telefon rendszerét hozza be hanem azonnal kéri azt a gooogle fiókot amivel utóljára szinkronizálva volt az eszköz?

Figyelt kérdés

Anyukámnak van egy Huawei y6 telefonja,elég lassúcska volt már így csináltam rajta gyári visszaállítást,de a fent említett dolog történt és sajnos már a google fiókja jelszavára sem emlékezett.

Megadtam az én email címemet amire küldtek is egy ellenőrző kódot,azt be pötyögtem meg is köszönte de még is azt írta hogy nem tudták azonosítani hogy az enyém az eszköz.

És most megvagyunk lőve mert ha bekapcsoljuk a telefont csal ezt kéri be sem enged a telefon rendszerébe,próbáltam már hogy ki veszem belőle a sim kártyát és úgy de az sem hatotta meg.

Én még ilyet nem láttam,akármilyen telefonon csináltam visszaállítást sosem csinált ilyet,ez a telefon meg bekapcsolás után rögtön azt az emailt kéri amivel utóljára szinkronizálva volt.

Mi lehet a baj?


2018. márc. 3. 07:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés már nem aktuális mert megérdeklődtem a Huawei-től és ez normális amit a telefon csinál mert ez egy lopásvédelmi funkció.

Szervízbe kell majd küldeni,amin meglepődtem mert 4500ft-ért megcsinálják ami szerintem elég korrekt,meg végül is a mi hülyeségünk hogy nem tudjuk a jelszót úgyhogy ez most tanuló pénz

2018. márc. 3. 08:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Te még úgy látszik, nagyon új vagy a telefonbarkácsolásban, hogy ha azt hitted, találsz egy telefont, akkor elég újraindítani, és beírni neki egy link e-mailt. Mert ugye végül is ezt csináltad.. Nem bántani akarlak, de végül is ez történt.
2018. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért tesznek fel egy új romot.
2018. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!