Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 és P9 lite között...

Huawei P9 és P9 lite között mi a különbség? A kamerája ugyanaz? Ez a kérdésem a P10 és P10 lite-tal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fotókészítés miatt kérdezem. Nekem a kamerája fontos.

2018. márc. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A P9 és a P9 Lite két különböző telefon és a kamerájuk is más hiszen a P9-be eleve dupla kamera van hátul.De erre rájöhettél volna magad is ha nézel róluk egy-két képet.

Természetesen a sima P9 csinál szebb képeket.


[link]


Ugyanez a helyzet a P10 és a P10 lite esetében.


[link]

2018. márc. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A P9 és P9 Lite meg a P10 és P10 lite között pont a kamera a legnagyobb különbség!


De! Átlagos körülmények között totál semmi különbség nem lesz a két teló képei között. A sima P10 valamivel jobb lehet sötétben, de ennyi.


Nem értem amúgy ezt a kamera mániát. Ha fényképezni akarsz, vegyél fényképezőgépet. Menet közben kattintgatni meg bármelyik mobil elég.

2018. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor már csak az a kérdésem, hogy e között a 2 között mi a különbség? Csak az, hogy az egyik dual simes, a másik, szimpla?

Belső tárhely miatt kérdezem, mert azt olvastam, hogy a dual SIM miatt talán kevesebb a tárhely. Ha jól értelmeztem...


[link]


[link]

2018. márc. 6. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a különbség hogy az egyiket a Smartshop forgalmazza a másikat meg az Emag.
2018. márc. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!