Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én nem tudok a 2016-os...

Csak én nem tudok a 2016-os Samsung Galaxy J3-on csengőhangot váltani?

Figyelt kérdés
Egy ideje fenn áll a probléma. Az elején betudtam állítani egyet de azóta nem. Valakinek valami ötlete? 2017 November óta van meg kb.

2018. márc. 6. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi történik amikor a megszokott módon próbálod a csengőhangot beállítani?
2018. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy ahol kiválasztom (a lejátszó(hangválasztó)) nem támogatja az ilyen típusú fájlokat. Bár nem értem mert minden szám mp3ba van a telefonomon. Először ment, nem tudom most miért nem..
2018. márc. 6. 18:00
 3/4 Csillagcica válasza:
Lehet hogy már elfáradt az aksi az segíthet esetleg hogy kiveszed és megnézed hogy púpos e de ha te nem tudod megállapítani akkor fordulj szolgáltatóhoz. Nekem is ez volt a régi telefonommal bekapcsoltam és azonnal kikapcsolt egy kicsit sem várt annyira durván Tönkrement az akkumulátor semmit nem tudtam csinálni rajta Vettünk egy újat és ugyanúgy működött de most már nem az
2018. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csillagcica válasza:
Úgy értem most már nem az a telefonom van a J3 on ami jelenleg van meg azon én nem találkoztam ilyen problémával
2018. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!