Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A wishen létezhet olyan, hogy...

A wishen létezhet olyan, hogy eredeti terméket árulnak?

Figyelt kérdés

Nézegettem a telefont tokokat és van egy versus verge tok,aminek a mai napom láttam egy telefonos boltban a másolatát 2000Ft ért.Nos ugyan ezt megtaláltajm a wishen is,ugyan úgy néz ki mint a gyári de míg itthon pl egy eredeti az vagy 8000Ft a wishen amit ép néztem 650Ft a képek az eredetiről vannak felrakva az biztos,de gondolom ez valami ügyeskedés.Meg vajon mennyi különbség lehet az eredeti és a másolat között,kinézetre ugyan az az biztos de pl a verus felírat az eredetin gravírozva van a másolaton meg csak ráfestve,a belseje is hasonló csak a belső tokrészre nincs semmi szöveg ráírva.Egyébként a mobiltelós boltban is a 2000Ft os kínai az eladó állítása ellenére is mert neéztem csak van egy cég aki itthon becsomagolja feliratos nejlonba.


Egyébként ez van a telefonos boltban 2000Ft ért [link]


Ez meg az eredeti verus verge tok [link]


Szerintetek minőségre mennyi különbség lehet köztük,mondjuk a műanyag külső hély strapabírósága?



2018. márc. 6. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Na pl ez az eredeti belseje [link]

a másolat is majdnem teljesen így néz ki csak nincs benne szöveg,meg a körben sincs írás

2018. márc. 6. 20:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Tudod hogy hulladékot veszel, az ára is tükrözi.

Ha hulladék kell, rendeld a wishről.

A bolti sem sokkal jobb, lehet hogy ugyanott gyártják, csak az egyiket az éjszakás műszak, a másikat meg a délelőttöt. A belső felirat mitől foszt meg ha hiányzik?

2018. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 20:38


Valószínű amit a boltban néztem az is kínából jött mivel a termék csomagolója egy nagyker akik készítik a csomagolást igaz olyan mintha gyári eredeti lenne de rá is van írva,hogy made in kína,ezzel ellentétben a verus nak teljesen más a csomagolása meg ilyen minősítő apapír is van benne meg ilyesmi.Nekem nem gond a felírat csak az a kérdés,hogy vajon a felhasznált anyagok mennyire térnek el,pl hogy a másolat nem e törékenyebb vagy nem e kopik karcolódik e jobban,meg ilyesmi.

2018. márc. 6. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem még egy másikat,gondolom ez is kínai ez csak ilyen fél kemény tok így elég pofásnak néz ki [link]
2018. márc. 6. 20:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem lehet,hogy a verus verge eredeti és másolat azért hasonlít ennyire egymásra mert ugyan az csak az egyiknek a forgalmazó cége meg vette a liszenszet és ezért más csomagolás meg drágább is,míg a másolatnak kevesebb költsége van és noname?
2018. márc. 6. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire azért túlkomplikálni sem kell egy vásárlást :-)


Mivel az eredeti 8000, a másolt 2000, a wishen 650+postaköltség = kb 1000-1100Ft és a képek alapján passzolni fog.. wish rendelést ajánlom, ha nem kell azonnal (2-5 hét várakozási idő).. Amennyiben gyorsan kell, akkor bemész a boltba, megkéred az eladót, hogy a 2000-est kipróbálhasd a telefonodra. Ha jó, megveszed.


Vagy a 8000-t szerzed be.


A wish-t régóta használom. Bármilyen hiba esetén a hibás termékről fényképet küldve, és a hibát leírva eddig minden esetben 2 napon belül visszakaptam a vételárat, postaköltséggel együtt. Késés esetén is van lehetőséged visszakérni az árát (sok esetben rá egy héttel még az árú is megérkezik, és nem is kell visszaküldeni, mert ők nem tartották be a kiírt határidőt).

2018. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most egyenlőre hanyagolom a verus verge tokot,tegnap olvasgattam az amazonon sok elégedett ember van a termékkel kapcsolatban,de elégedetlen is,hogy leginkább a töltő csatlakozó része körül gyenge a műanyag és sokaknak eltört leejtés nélkül is.Most az anno fentebb említett Forcell Carbont rendeltem meg,mivel még most kéne ezért itthon rendeltem meg cakkum pakk 1720Ft ért de voltak boltok ahol bőven 3000Ft felett árulják szállítással,az én áram még elfogadható de tudom netről pár száz forint.Remélem még a héten ide ér a tok,aztán ha ez jó lesz akkor nem érdekel a verus verge ha nem válik be lehet kipróbálom azt.
2018. márc. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!