Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mennyi ideig bírja a...

H@jn@lk@ kérdése:

Nektek mennyi ideig bírja a doogee bl7000-res telefonotok akksija?

Figyelt kérdés
Pénteken hozták meg a telefonomat. Este feltöltöttem 95%-ra, reggel már csak 89%-on volt, estére lemerült 40%-ra. Ebben egy 7000-res akksi van. Nem kéne tovább bírnia? Ez jó, vagy rossz az akksija?
2018. márc. 6. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami papíron jónak tűnik, nem biztos, hogy a gyakorlatban is az.

Valószínű, hogy valami szoftveeres gond van, frissísd!

2018. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak jónak kell lenni. Mit és mennyit használtad, mi fut a háttérben?

Ha 12 óra alatt esik 4-5 %-ot az nem olyan sok.

2018. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A háttérben semmi nem fut, és ha épp nem használom, akkor óránként legalább 1%-ot merül, ha használom akkor többet. De nem is igazán használtam, egész nap suliban vagyok, csak annyira használom szünetben is, hogy megnézzem nem-e jött értesítések, és az is max 5 perc minden szünetben
2018. márc. 8. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy règen tetted fel a kèrdèst. Ha nem hasznàlod, tedd energiatakarèkos módba.
2023. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!